Eesti rahatarkuse olümpiaad

järjestus 2024

Seisuga: 12.04.24 kl 20:00

Lõpuni 18 päeva!

Koht Nimi Asutus Klass/Gr Punkte Raha Varad Koefitsent Stipendium
1 Christopher-Robin Puhmas Ülenurme Gümnaasium 12B 2971.82 385.05 2586.77 1.00 450.00
2 Cristofer-Marcus Zopp Ülenurme Gümnaasium 12A 2629.60 295.07 2334.53 0.50 225.00
3 Albert Press Pärnu Koidula Gümnaasium G3EV 2505.79 500.00 2005.79 0.50 225.00
4 Anni Ambos Ülenurme Gümnaasium 9C 2497.35 8.20 2489.15 0.25 112.50
5 Rasmus Lepik Ülenurme Gümnaasium 10B 2476.67 24.22 2452.45 0.25 112.50
6 Arlis Hunt Hugo Treffneri Gümnaasium 12 2371.89 0.99 2370.90 0.25 112.50
7 Karoli Ojamaa Gustav Adolfi Gümnaasium 8A 2368.21 170.00 2198.21 0.25 112.50
8 Nelle-Ann Vare Ülenurme Gümnaasium 12B 2358.07 400.00 1958.07 0.13 58.50
9 Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 2357.96 0.00 2357.96 0.13 58.50
10 Aleksandra Moretskaja Ülenurme Gümnaasium 11 2320.24 90.00 2230.24 0.13 58.50
11 Jürgen Lääne Rapla Gümnaasium T1 2284.14 0.00 2284.14 0.13 58.50
12 Riin Põder Viljandi Gümnaasium 10 2279.35 800.00 1479.35 0.13 58.50
13 Mairo Kallion Valga Gümnaasium 11M 2277.94 0.21 2277.73 0.13 58.50
14 Maksim Švõrov Ülenurme Gümnaasium 9 2262.21 78.97 2183.24 0.13 58.50
15 Mari-Liis Reemets Hugo Treffneri Gümnaasium 11 2210.49 10.00 2200.49 0.00 0.00
16 Stefani Nigols Tallinna Prantsuse Lütseum 7A 2198.29 1215.00 983.29 0.00 0.00
17 Anne-Liis Kaselo Kohtla-Järve Gümnaasium G2 2179.02 800.62 1378.40 0.00 0.00
18 Laura Müürisepp Tallinna 21. Kool 7A 2158.54 75.00 2083.54 0.00 0.00
19 Hannaleena Liiv Tartu Tamme Gümnaasium 12TEHN 2145.88 0.00 2145.88 0.00 0.00
20 Henri Vink Võru Gümnaasium 12R 2144.32 740.00 1404.32 0.00 0.00
21 Eliisabet Filatov Kose Gümnaasium 12 2128.73 160.00 1968.73 0.00 0.00
22 Johannes Saareväli Haapsalu Põhikool 9 2125.02 371.20 1753.82 0.00 0.00
23 Elisa Johanna Lindov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 2115.99 50.00 2065.99 0.00 0.00
24 Kätlin Goos Ülenurme Gümnaasium 9 2096.97 600.00 1496.97 0.00 0.00
25 Jakob Vilhelm Maikalu Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 2094.44 0.00 2094.44 0.00 0.00
26 Rasmus Ründva Gustav Adolfi Gümnaasium 12 2089.95 781.45 1308.50 0.00 0.00
27 Kaarel Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 10 2061.87 150.00 1911.87 0.00 0.00
28 Eimo Tambur Valga Gümnaasium 11M 2046.09 685.00 1361.09 0.00 0.00
29 Keiro Poobus Rapla Vesiroosi Kool 9B 2037.63 415.00 1622.63 0.00 0.00
30 Andre Paju Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 2021.88 90.00 1931.88 0.00 0.00
31 Liisi Kauber Kohtla-Järve Gümnaasium G2 1983.95 1215.00 768.95 0.00 0.00
32 Janely Liivrand Pärnu Koidula Gümnaasium G3EV 1977.19 1405.00 572.19 0.00 0.00
33 Jan-Erik Joost Tabasalu Riigigümnaasium 11 1966.27 390.00 1576.27 0.00 0.00
34 Georg Karl Pook Põltsamaa Ühisgümnaasium 10 1954.07 125.00 1829.07 0.00 0.00
35 Anete Pavlov Põlva Gümnaasium 12 1939.51 365.00 1574.51 0.00 0.00
36 Oliver Piir Tartu Tamme Gümnaasium 12 1928.61 0.00 1928.61 0.00 0.00
37 Tanmar Zingfeld Tartu Tamme Gümnaasium 12TEHN 1928.12 10.95 1917.17 0.00 0.00
38 Markus Villem Ülenurme Gümnaasium 11 1912.64 315.00 1597.64 0.00 0.00
39 Andreas Aidnik Miina Härma Gümnaasium 10 1910.00 1910.00 0.00 0.00 0.00
40 Tau Sebastian Mölder Tallinna Reaalkool 9 1910.00 1910.00 0.00 0.00 0.00
41 Miia Prüüs Tartu Erakool 8 1908.76 389.41 1519.35 0.00 0.00
42 Kenneth Urban Tallinna Kivimäe Põhikool 9B 1902.36 591.39 1310.97 0.00 0.00
43 Marietta Madisson Pärnu Koidula Gümnaasium G3EV 1899.34 80.00 1819.34 0.00 0.00
44 Reimo Tammik Rapla Vesiroosi Kool 9B 1897.89 0.00 1897.89 0.00 0.00
45 Anett Nuka Suue-Jaani Kool 9 1882.89 760.00 1122.89 0.00 0.00
46 Margareth Suhhostavets Pärnu Ühisgümnaasium G1B 1880.00 1880.00 0.00 0.00 0.00
47 Merily Susi Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 1875.00 1875.00 0.00 0.00 0.00
48 Jörgen Järve Ülenurme Gümnaasium 11 1867.34 1261.63 605.71 0.00 0.00
49 Marleene Ruul Pärnu Koidula Gümnaasium 12 1856.78 2270.00 -413.22 0.00 0.00
50 Liisa Kukk Noarootsi Gümnaasium 11M 1850.78 460.00 1390.78 0.00 0.00
51 Georg Henry Piller Tallinna Reaalkool 10 1850.32 250.00 1600.32 0.00 0.00
52 Carmen Nafthal Gustav Adolfi Gümnaasium 9 1850.00 1850.00 0.00 0.00 0.00
53 Karolin Kilu Peetri Lasteaed-Põhikool 9C 1848.95 1160.00 688.95 0.00 0.00
54 Airon-Saimon Ojalill Ülenurme Gümnaasium 11 1840.25 140.00 1700.25 0.00 0.00
55 Laura-Liis Tulp Kose Gümnaasium 9B 1835.01 640.00 1195.01 0.00 0.00
56 Hendrik Välja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9 1826.61 0.00 1826.61 0.00 0.00
57 Kirill Janovski Jõhvi Gümnaasium 12F 1826.13 70.35 1755.78 0.00 0.00
58 Saskia Laiv Noarootsi Gümnaasium 12 1825.00 1825.00 0.00 0.00 0.00
59 Steven Sirp Jõgevamaa Gümnaasium 10MAJ 1809.72 528.18 1281.54 0.00 0.00
60 Eliisa Villako Põlva Gümnaasium 10B 1795.62 97.98 1697.64 0.00 0.00
61 Iti Tõnts  Põltsamaa Ühisgümnaasium 11 1780.94 1500.00 280.94 0.00 0.00
62 Jaanus Sachris Tartu Tamme Gümnaasium 12TEHN 1776.86 605.00 1171.86 0.00 0.00
63 Kenneth Pettinen Ülenurme Gümnaasium 11 1767.98 587.09 1180.89 0.00 0.00
64 Helar Richard Ekštein Kohtla-Järve Gümnaasium G2 1764.97 700.00 1064.97 0.00 0.00
65 Eliis Alekask Kääpa Põhikool 3 1763.80 418.24 1345.56 0.00 0.00
66 Triinu Grüner Rapla Vesiroosi Kool 9 1761.17 100.00 1661.17 0.00 0.00
67 Kaspar Meresmaa Rapla Vesiroosi Kool 8B 1750.00 1750.00 0.00 0.00 0.00
68 Ronnie Richard Rüüson Rapla Vesiroosi Kool 9A 1747.80 815.00 932.80 0.00 0.00
69 Sandra Taukus Viljandi Gümnaasium IMA 1743.54 0.00 1743.54 0.00 0.00
70 Eva Piirisild Võru Kreutzwaldi Kool 8B 1740.00 1740.00 0.00 0.00 0.00
71 Uku Tominga Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 1738.50 415.00 1323.50 0.00 0.00
72 Helena Kender Võru Kreutzwaldi Kool 8B 1730.00 1730.00 0.00 0.00 0.00
73 Mairo Kadak Kaarli Kool 11 1726.87 0.00 1726.87 0.00 0.00
74 Laura Saska Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 1700.00 1700.00 0.00 0.00 0.00
75 Olavi Reilent Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 1699.06 1935.00 -235.94 0.00 0.00
76 Liisa Koval Kääpa Põhikool 3 1690.00 1690.00 0.00 0.00 0.00
77 Albert Kirch Kääpa Põhikool 3 1688.97 1494.89 194.08 0.00 0.00
78 Markus Kaupmees Pärnu Koidula Gümnaasium G3EV 1672.66 935.00 737.66 0.00 0.00
79 Andri Värk Pärnu Vanalinna Põhikool 9 1668.05 945.00 723.05 0.00 0.00
80 Susanna Elbrecht Rapla Gümnaasium 10 1649.93 0.00 1649.93 0.00 0.00
81 Pärtel Võsu Kalmetu Kool 9 1649.92 215.00 1434.92 0.00 0.00
82 Kirke Mai Kambek Kuldre Kool 7 1649.86 1080.00 569.86 0.00 0.00
83 Carl-Markus Raidoja Rapla Vesiroosi Kool 9B 1646.95 416.84 1230.11 0.00 0.00
84 Lenne Kaiv Kääpa Põhikool 3 1636.31 1475.00 161.31 0.00 0.00
85 Helin Marii Seera Rapla Vesiroosi Kool 8C 1617.32 375.00 1242.32 0.00 0.00
86 Rahe Mari Reede Rapla Vesiroosi Kool 9 1615.29 1525.00 90.29 0.00 0.00
87 Melani Ojaperv Kääpa Põhikool 3 1600.00 1600.00 0.00 0.00 0.00
88 Darja Sibileva Narva Keeltelütseum 9A 1597.40 960.00 637.40 0.00 0.00
89 Sten Sarapuu Jõgevamaa Gümnaasium 10E 1596.30 390.93 1205.37 0.00 0.00
90 Anni Oja Kalmetu Kool 9 1581.30 532.74 1048.56 0.00 0.00
91 Marta Siniroht Nõmme Erakool 9 1578.10 0.00 1578.10 0.00 0.00
92 Saara Isabella Org Kääpa Põhikool 3 1565.00 1565.00 0.00 0.00 0.00
93 Sander Põlgaste Lohusuu Kool 9 1558.65 1620.00 -61.35 0.00 0.00
94 Anett Ariva Heimtali Põhikool 9 1555.00 1555.00 0.00 0.00 0.00
95 Risto Tihane Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 1548.46 2.63 1545.83 0.00 0.00
96 Annabel Sumerkin Kääpa Põhikool 3 1536.90 1325.00 211.90 0.00 0.00
97 Reelika Lindvee Lohusuu Kool 9 1530.00 1530.00 0.00 0.00 0.00
98 Hanna-Liisa Sõrmus Kääpa Põhikool 3 1525.00 1525.00 0.00 0.00 0.00
99 Rauno Lopp Ülenurme Gümnaasium 9A 1520.83 558.36 962.47 0.00 0.00
100 Alyn Hindreus Kohtla-Järve Gümnaasium G1 1515.00 1515.00 0.00 0.00 0.00
101 Mariell Paas Kohtla-Järve Gümnaasium G1 1515.00 1515.00 0.00 0.00 0.00
102 Villem Link Kohila Mõisakool VIIP 1508.74 1210.00 298.74 0.00 0.00
103 Miriam Kompus Mustamäe Riigigümnaasium G1 1495.86 323.00 1172.86 0.00 0.00
104 Gert Vainoja Kalmetu kool 9 1493.98 0.00 1493.98 0.00 0.00
105 Mark Toompuu Vanalinna Hariduskolleegium 11MAJ 1490.00 1490.00 0.00 0.00 0.00
106 Raimond Sepp Nõo Reaalgümnaasium 11A 1488.43 1220.00 268.43 0.00 0.00
107 Rasmus Laur Põltsamaa Ühisgümnaasium 10A 1481.96 1000.00 481.96 0.00 0.00
108 Maribel Trei Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 1465.00 1465.00 0.00 0.00 0.00
109 Kristofer Lemsalu Tartu Tamme Kool 8 1457.92 410.00 1047.92 0.00 0.00
110 Marta Kotov Tallinna 21. Kool 7A 1454.77 77.17 1377.60 0.00 0.00
111 Rasmus Sillakivi Haapsalu Põhikool 9B 1450.00 1450.00 0.00 0.00 0.00
112 Rico Rodney Kubpart Tartu Erakool 8 1442.11 224.23 1217.88 0.00 0.00
113 Kairon Hütt Are Kool 8 1434.53 510.00 924.53 0.00 0.00
114 Endo Põldaru Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 1422.24 540.00 882.24 0.00 0.00
115 Mikk Artur Mikfelt Hugo Treffneri Gümnaasium 10E 1420.38 1020.92 399.46 0.00 0.00
116 Mirko Aigro Ülenurme Gümnaasium 10 1415.60 260.00 1155.60 0.00 0.00
117 Berit Mõtsnik Rapla Vesiroosi Kool 9 1392.61 250.00 1142.61 0.00 0.00
118 Lennox Klooren Kääpa Põhikool 3 1377.17 508.22 868.95 0.00 0.00
119 Aleksandra Kena Viljandi Jakobsoni Kool 9C 1351.72 64.96 1286.76 0.00 0.00
120 Laura Amos Gaia Kool 10 1350.00 1350.00 0.00 0.00 0.00
121 Marie Heinmets Rapla Vesiroosi Kool 9 1350.00 1350.00 0.00 0.00 0.00
122 Robin-Erik Kõrnas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 1330.51 398.13 932.38 0.00 0.00
123 Gerli Kleinert Nutigeen Huvikool 8 1330.00 1330.00 0.00 0.00 0.00
124 Triinu Viitas Pärnu Koidula Gümnaasium G3EV 1300.00 1300.00 0.00 0.00 0.00
125 Maria Vilinurm Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 1293.78 560.00 733.78 0.00 0.00
126 Getter Merisalu Rapla Vesiroosi Kool 9 1280.00 1280.00 0.00 0.00 0.00
127 Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium 11 1272.88 1473.97 -201.09 0.00 0.00
128 Digris Räst Põlva Gümnaasium 12R 1236.00 425.00 811.00 0.00 0.00
129 Karl Markus Kaarlõpp Ülenurme Gümnaasium 9A 1220.60 760.00 460.60 0.00 0.00
130 Kristofer Vannas Rapla Vesiroosi Kool 9B 1212.08 975.00 237.08 0.00 0.00
131 Mari-Leen Kaselaan Kääpa Põhikool 3 1200.00 1200.00 0.00 0.00 0.00
132 Ketlin Lillepuu Tartu Ülikool MA1K 1190.00 1190.00 0.00 0.00 0.00
133 Thomas Hardy Tartu International School 7 1190.00 1190.00 0.00 0.00 0.00
134 Katiriine Sirel Rapla Vesiroosi Kool 9A 1135.00 1135.00 0.00 0.00 0.00
135 Harlis Preide Kääpa Põhikool 3 1130.97 429.00 701.97 0.00 0.00
136 Andre Eensoo Türi Põhikool 8 1115.00 1115.00 0.00 0.00 0.00
137 Norman Nurmsoo Rapla Vesiroosi Kool 8B 1100.00 1100.00 0.00 0.00 0.00
138 Mario Polshin Kohtla-Järve Gümnaasium G2 1089.72 1000.00 89.72 0.00 0.00
139 Eduard Rang Kalmetu kool 9 1075.00 1075.00 0.00 0.00 0.00
140 Mait Sander Nõlvak Rakvere Eragümnaasium 10 1063.98 120.10 943.88 0.00 0.00
141 Mihkel Kalamees Mustamäe Riigigümnaasium 10TIT 1012.17 400.00 612.17 0.00 0.00
142 Silvia Nafthal Gustav Adolfi Gümnaasium 9 1005.00 1005.00 0.00 0.00 0.00
143 Melaine Siniroht Nõmme Erakool 7 1000.28 0.00 1000.28 0.00 0.00
144 Helena Tammeaid Viimsi Gümnaasium G1-3B 975.00 975.00 0.00 0.00 0.00
145 Cäroly Vutt Pärnu Koidula Gümnaasium G3EV 949.51 865.00 84.51 0.00 0.00
146 Emily Paavel Tallinna Prantsuse Lütseum 7A 925.00 925.00 0.00 0.00 0.00
147 Mark Anders Prants Tallinna Kesklinna Põhikool 7D 900.00 900.00 0.00 0.00 0.00
148 Mihkel Kuusik Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 883.53 285.00 598.53 0.00 0.00
149 Nikita Zijazov Narva Keeltelütseum 8B 840.00 840.00 0.00 0.00 0.00
150 Pärtel Enok Põltsamaa Ühisgümnaasium 10 825.00 825.00 0.00 0.00 0.00
151 Tair Usmanov Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9B 825.00 825.00 0.00 0.00 0.00
152 Daniel Kolyazin Narva Keeltelütseum 10A 800.00 800.00 0.00 0.00 0.00
153 Martin-Eric Breedis Ülenurme Gümnaasium 11BAJA 795.27 535.00 260.27 0.00 0.00
154 Rainer Tomik Viimsi Gümnaasium G1-3B 790.00 790.00 0.00 0.00 0.00
155 Mirtel Kõue Gamzejev Kohtla-Järve Gümnaasium G1 785.00 785.00 0.00 0.00 0.00
156 Henri Vaga Ülenurme Gümnaasium 11BAJA 735.30 292.02 443.28 0.00 0.00
157 David Avakjan Kohtla-Järve Gümnaasium G1 725.00 725.00 0.00 0.00 0.00
158 Ida-Liisa Välli Gaia Kool 8 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00
159 Aaron Pernits Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 675.00 675.00 0.00 0.00 0.00
160 Artur Neeve Kuldre Kool 8 600.00 600.00 0.00 0.00 0.00
161 Killu Postov Avinurme Gümnaasium 12 600.00 600.00 0.00 0.00 0.00
162 Angelica Igoševa Kohtla-Järve Gümnaasium G3 300.00 300.00 0.00 0.00 0.00
163 Moona Ojasoo Haapsalu Põhikool 7 200.00 200.00 0.00 0.00 0.00
164 Aleksander Saveljev Haapsalu Põhikool 8F 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
165 Alesja Šõšova Kohtla-Järve Gümnaasium G2 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
166 Alina Vassiljeva Kohtla-Järve Gümnaasium G2 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
167 Artjom Poršnev Kohtla-Järve Gümnaasium G1 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
168 Beatrice Saar Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
169 Harry Abram Avinurme Gümnaasium 7 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
170 Ilona Lesyk Ülenurme Gümnaasium 11B 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
171 Janar Noorsalu Kohtla-Järve Gümnaasium G1 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
172 Jonatan Ilus Püha Johannese Kool 10R 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
173 Kärt Sälik Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
174 Katrin Kangro Ülenurme Gümnaasium 11 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
175 Keit Katre Välimäe Ülenurme Gümnaasium 11B 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
176 Kelly Andrijainen Avinurme Gümnaasium 9 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
177 Kristjan Järve Vanalinna Hariduskolleegium 11MAJ 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
178 Marcus Rannu Haljala Kool 8 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
179 Marta Mesi Avinurme Gümnaasium 7 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
180 Martin Adamson Kohtla-Järve Gümnaasium G2 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
181 Rait Tiitus Pärnu Koidula Gümnaasium 12 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
182 Rasmus Maasing Voore Põhikool 9 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
183 Robert Kukk Loo Kool 6A 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
184 Robert Nirk Hugo Treffneri Gümnaasium 12B 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
185 Tanel Männik Suure-Jaani Gümnaasium 10 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
186 Vladimir Kachan Valga Gümnaasium 10R 100.00 100.00 0.00 0.00 0.00
187 Nelli Škaleta Kohtla-Järve Gümnaasium G1 94.32 94.32 0.00 0.00 0.00
188 Aaron Unt Pärnu Koidula Gümnaasium 11 93.90 0.00 93.90 0.00 0.00
189 Risto Mölder Avinurme Gümnaasium 12 72.37 0.00 72.37 0.00 0.00
190 Egor Stepanov Kohtla-Järve Gümnaasium G2 35.83 0.00 35.83 0.00 0.00
191 Nora Mängel Tallinna Kesklinna Põhikool 6E 17.30 17.30 0.00 0.00 0.00
192 Martin Taavet Nõo Reaalgümnaasium 11IT 15.35 15.35 0.00 0.00 0.00
193 Artur Viks Tartu Ülikooli Narva kolledž KMKEK3 6.50 6.50 0.00 0.00 0.00
194 Ako Armin Raid Audentese Spordigümnaasium Otepää 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
195 Amina Radi Gustav Adolfi Gümnaasium 7 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
196 Andreas Kuum Tallinna 21. Kool 7A 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
197 Andreas Simson Pärnu Sütevaka Humantiaargümnaasium 11 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
198 Andrei Kotyakhov Kohtla-Järve Gümnaasium G1 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
199 Anna Latõševa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
200 Birgit Prees Viimsi Gümnaasium G3-1 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
201 Brigitte Haller Pärnu Ühisgümnaasium G1A 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
202 Carlos Jaaska Rõuge põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
203 Enrik Lillemaa Tartu Ülikool 3 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
204 Ergeli Mäe Ülenurme Gümnaasium 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
205 Grete Kask Heimtali Põhikool 7 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
206 Hendrik Kuuskla Martna põhikool 8 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
207 Henri R.Reinberk Viimsi Gümnaasium 11 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
208 Jekaterina Rozkova Lasnamäe Vene Gümnaasium 8C 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
209 Joseph Johannes Black Haapsalu Põhikool 7E 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
210 Karl Markus Kirs Ülenurme gümnaasium 9C 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
211 Kenneth Laas Saku Gümnaasium G12-2 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
212 Klaarika Paavel Nõo Reaalgümnaasium 12A 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
213 Kristi Aas Tartu Ülikooli Pärnu Kolledz EPJ2SÕ 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
214 Kristiina Nordberg-Kaal Audentese E-Gümnaasium/Valga KÕK 10 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
215 Kristo Vaht Kohtla järve gümnaasium G1DIG 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
216 Laura Vitsmaa Vasalemma Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
217 Lev Orlovskiy Haapsalu Põhikool 8F 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
218 Maarika Mõts Tartu Tamme Gümnaasium 12TEHN 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
219 Maksim Djomin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
220 Mari Lee Lumberg Nõo Reaalgümnaasium 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
221 Markus Markov Kohila Mõisakool 8 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
222 Markus Rüütli Hugo Treffneri Gümnaasium 12A 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
223 Mattias Variku Põltsamaa Ühisgümnaasium 10 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
224 Niilo Reitsakas Nõo Reaalgümnaasium 10 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
225 Reiko Miil Põlva Gümnaasium 11X 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
226 Rianna Raja Suure-Jaani Gümnaasium 10 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
227 Richard Viks Otepää Audentese Spordigümnaasium 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
228 Ronan Saidla Pärnu Ühisgümnaasium 10 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
229 Saamuel Salumets Kuldre Kool 8 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
230 Salle Nurmeta Kabala Lasteaed - Põhikool 6 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
231 Sille Veski Antsla Gümnaasium 6B 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
232 Teodor Noor Tartu Waldorfgümnaasium 11 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00

Juhised

Registreerimine

Osavõtumaks

Toimumise aeg

Ülesanded

Tehingud

Parimate tunnustamine