Ajalugu

olümpiaadi parimad

2023

Koht Osaleja Kool Kl/kur

1

Aleksandra Moretskaja Ülenurme Gümnaasium 10A

2

Rico Rodney Kubpart Tartu Erakool 7

3

Susanna Elbrecht Rapla Vesiroosi Kool 9A

4

Anete Pavlov Põlva Gümnaasium 11

5

Vanessa Videvik Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium 9K1

6

Kirke Kändler Kohila Gümnaasium 12B

7

Jakob Vilhelm Maikalu Põltsamaa Ühisgümnaasium 11

8

Riin Põder Viljandi Jakobsoni Kool 9C

9

Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A

10

Marta Siniroht Nõmme Erakool 8

 

2022

Koht Osaleja Kool Kl/kur

1

Kadri Pahtma Tartu Jaan Poska Gümnaasium

11B

2

Raul Palk TalTech

TABB34

3

Kirke Kändler Kohila Gümnaasium

11B

4

Ketlin Lillepuu Tartu Ülikool

2

5

Grete Laurand Ülenurme Gümnaasium

9C

6

Mikk Tomson Tartu Ülikool

2

7

Miia Tillmann Võru Kreutzwaldi Kool

9

8

Kirke Viktoria Plaado Võru Kreutzwaldi Kool

9

9

Jan-Erik Joost Tallinna Saksa Gümnaasium

9

10

Uku Tominga Kilingi-Nõmme Gümnaasium

10

 

2021

Koht Osaleja Kool Kl/kur

1

Marta Joonas Võru Kreutzwaldi Kool 8

2

Jaan-Markus Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10

3

Kevin Kuhi Eesti Maaülikool 3

4

Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11

5

Robin Särg Läänemaa Ühisgümnaasium 11M

6

Marleen Uha Saarepeedi Kool 8

7

Elisa Johanna Lindov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A

8

Johannes-Aleksander Raid Gymnázium Blovice GÜMN3

9

Raul Palk TalTech TABB14

10

Märten Pall Ülenurme Gümnaasium 10

 

2020

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Tõnis Jäädmaa Võru Gümnaasium

10R

2 Kevin Kuhi Eesti Maaülikool

MK

3 Henrik Jõesalu Saku Gümnaasium

12RE

4 Johannes-Aleksander Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium

11

5 Rasmus Laidla Valga Gümnaasium

11M

6 Armo Tann Kilingi-Nõmme Gümnaasium

11

7 Hanna Jaani Tallinna Vanalinna Täisk G

10B

8 Enrik Lillemaa Nõo Reaalgümnaasium

11B

9 Arti Raudvassar Nõo Reaalgümnaasium

11B

10 Artjom Maksimtšuk Valga Gümnaasium

12M

 

2019

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Betty Annette Laas Gustav Adolfi Gümnaasium

12A

2 Karl Renno Eesti Maaülikool

IK

3 Hanna Jaani Viljandi Paalalinna Kool

9B

4 Raul Palk Tallinna Tehnikakõrgkool

ME31

5 Kevin Koik Valga Gümnaasium

12

6 Enrik Lillemaa Nõo Reaalgümnaasium

10B

7 Kender Sutt Tõstamaa Keskkool

12

8 Ivar Palk Rakvere Gümnaasium

12

9 Artjom Maksimtšuk Valga Gümnaasium

11M

10 Liisa-Lotte Pehter Ülenurme Gümnaasium

9A

 

2018
Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Enrik Lillemaa Rakvere Reaalgümnaasium

9A

2 Markus Meier Hugo Treffneri Gümnaasium

11D

3 Rainer Kravets Tallinna Reaalkool

11C

4 Olari Nebokat Tallinna Majanduskool

TU159

5 Gert Milbach Tallinna Arte Gümnaasium

12

6 Jörgen Jürine Tartu Ülikool

MAJ

7 Armo Tann Kilingi-Nõmme Gümnaasium

9B

8 Artjom Maksimtšuk Valga Gümnaasium

10

9 Patric Lõhmus Tallinna Inglise Kolledž

G3 IB

10 Rasmus Päeva Türi Ühisgümnaasium

12

 

2017

Koht Osaleja Kool Kl/kur

1

Patric Lõhmus Tallinna Inglise Kolledž

G2 IB

2

Markus Meier Hugo Treffneri Gümnaasium

10D

3

Hans Markus Kalmer Pärnu Sütevaka Humanitaarg

10

4

Toomas Pilt TTÜ Tartu Kolledž

TTEIIK

5

Kevin Koik Valga Gümnaasium

10R

6

Kuldar Juurik Tõstamaa Keskkool

12

7

Mirko Saluvere Eesti Maaülikool

EHINS

8

Mihkel Teinemaa Jakob Westholmi Gümnaasium

9C

9

Tanel Tuulmees Tõstamaa Keskkool

12

10

Marlene Schwindt Haapsalu Põhikool

8B

 

2016

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Saskia Rozental Ülenurme Gümnaasium

9A

2 Anne-Marie Kottise Jõhvi Gümnaasium

12A

3 Aksel Bulavs Tartu Kesklinna Kool

9B

4 Toomas Tennisberg Tartu Kesklinna Kool

9B

5 Olari Nebokat Tallinna Majanduskool

TU15

6 Arkadiy Romashin Narva Keeltelütseum

12B

7 Risto Merdenson Kose Gümnaasium

9A

8 Rainer Kravets Kiili Gümnaasium

9A

9 Asko Tamm Kose Gümnaasium

11A

10 Nikita Suskov HU Berlin

BWL

 

2015

Koht Osaleja Kool Kl/kur

1

Tarmo Pilt Tartu Ülikool

MS

2

Olari Nebokat Läänemaa Ühisgümnaasium

12R

3

Eda-Kai Riim Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkool

R14

4

Siim Oselein Pärnu Koidula Gümnaasium

G3A

5

Tambet Kaal Tartu Ülikool

INF1

6

Romet Jurman Tartu Kutsehariduskeskus

AUT12

7

Oliver Kikas Pärnumaa Kutsehariduskeskus

3KAAV

8

Hanna Heinnurm Kose Gümnaasium

11AKAD

9

Mirko Saluvere Pärnu Ühisgümnaasium

G2C

10

Chris-Jorma Jaagu Ülenurme Gümnaasium

11B

 

2014

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Kristjan Kerik Tallinna 32. Keskkool 11A
2 Karilin Tammik Tallinna 32. Keskkool 11A
3 Teet Saar Haapsalu Põhikool 9D
4 Edwin Kurg Ülenurme Gümnaasium 10B
5 Siim Oselein Pärnu Koidula Gümnaasium 11A
6 Sören Mirski Ülenurme Gümnaasium 12
7 Vahur Samberk Tallinna Tehnikakõrgkool GI31
8 Sandra Lisbeth Heinlo Ülenurme Gümnaasium 9A
9 Kerli Ruul Lääne-Viru Rakenduskõrgkool MAI
10 Mirko Saluvere Pärnu Ühisgümnaasium G1C

 

2013

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Maria Tammiste Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12R
2 Sten Mirski Ülenurme Gümnaasium 12B
3 Anne-Marie Kottise Jõhvi Vene Gümnaasium 9
4 Mirko Saluvere Pärnu Ühisgümnaasium 9B
5 Kristjan Kerik Tallinna 32. Keskkool 9A
6 Mari Kass Viljandi Gümnaasium 12MFJ
7 Kristin Saua Parksepa Keskkool 8
8 Ruti Kirikmäe Hugo Treffneri Gümnaasium 11A
9 Tambet Kaal Tallinna Reaalkool 11A
10 Taavi Song EQ Computer OÜ IT

 

2012

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Tarmo Pilt Tartu Ülikool MatStat
2 Hanna-Kaisa Jallai Põlva Ühisgümnaasium 9c
3 Madis Teinemaa Tallinna Reaalkool 11b
4 Tambet Kaal Tallinna Reaalkool 10a
5 Tõnis Teinemaa Tallinna Tehnikaülikool TABB11
6 Rine Pent Ülenurme Gümnaasium 11b
7 Lennart Ploom Eesti Infotehnoloogia Kolledž ISD
8 Kristo Ment Pärnu Koidula Gümnaasium 11
9 Siim Oselein Vändra Gümnaasium 9
10 Oliver Tsupsman Haapsalu Wiedemanni Gümn 11M

 

2011

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Madis Teinemaa Tallinna Reaalkool 10b
2 Fred Peetersoo Orissaare Gümnaasium 12
3 Tõnis Teinemaa Tallinna Reaalkool 12c
4 Sander Salurand Tallinna Reaalkool 12c
5 Adam Erki Enok Vändra Gümnaasium 12
6 Tambet Kaal Tallinna Reaalkool 9c
7 Kaspar Lepper Türi Majandusgümnaasium 12
8 Ken Rakki Haapsalu Wiedemanni Gümn 10M
9 Miret Raadik Türi Majandusgümnaasium 12
10 Liina Vreimann Türi Majandusgümnaasium 12

 

2010

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Tõnis Teinemaa Tallinna Reaalkool 11c
2 Tiit Neeme Eesti Maaülikool EH1
3 Egle Nõmm Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12b
4 Armo Buht Tallinna 32. Keskkool 10a
5 Jürgen Erm Eesti Infotehnoloogia Kolledzh A21
6 Madis Teinemaa Gustav Adolfi Gümnaasium 9c
7 Allan Tatter Gustav Adolfi Gümnaasium 10b
8 Siim Maivel Tallinna Tehnikaülikool RM
9 Kaarel Sarap Tartu Kommertsgümnaasium 12a
10 Laura Karp Sõle Põhikool 9

 

2009

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Toomas Pilt Tartu Kesklinna Kool 8b
2 Silver Gemst Tallinna Ülikool HÄK2
3 Tarmo Pilt Hugo Treffneri Gümnaasium 12a
4 Priit Jeenas Tartu ülikool MAJ1K
5 Karin Meus Tartu Kutsehariduskeskus RK07
6 Imre Purret Hugo Treffneri Gümnaasium 12a
7 Tiit Neeme Põlva Ühisgümnaasium 12a
8 Joosep Tõnus Saaremaa Ühisgümnaasium 11
9 Henri Ristisaar Hugo Treffneri Gümnaasium 12a
10 Risto Uustal Tartu Ülikool 1k

 

2008

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Mart Peling Saaremaa Ühisgümnaasium 12c
2 Risto Uustal Tartu Kommertsgümnaasium 12a
3 Reigo Kaljula Haapsalu Wiedemanni Gümn 10m
4 Erik Heintare Tallinna Kristiine Gümnaasium 12
5 Kristiina Pokk Puhja Gümnaasium 12
6 Kaisa Lomp Ilmatsalu Põhikool 8
7 Alvar Karu Oru Põhikool 9
8 Eleen Änilane Pärnu Vanalinna Põhikool 9a
9 Helen Arov Haapsalu Wiedemanni Gümn 11m
10 Nelli Paju Haapsalu Wiedemanni Gümn 11m

 

2007

Koht Osaleja Kool Kl/kur

1

Martin Raba Pärnu Ühisgümnaasium G1b

2

Mikk Kesma Vinni-Pajusti Gümnaasium 10a

3

Helen Sääsk Saaremaa Ühisgümnaasium 12c

4

Ivan Yutkin Haapsalu Wiedemanni Gümn 10m

5

Raigo Aas Pärnu Sütevaka Humanitaarg PS

6

Rait Roseniit Pärnu Ühisgümnaasium 12d

7

Sten Üprus Tartu Ülikool 2k

8

Gaspar Epro Tartu Ülikool Kk1k

9

Priit-Hendrik Sumeri Pelgulinna Gümnaasium 12k

10

Jürgen Strandberg Aarhus Business College c706

 

2006

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Tarmo Pilt Tartu Kesklinna Kool 9b
2 Mikk Mändmets Varstu Keskkool 10
3 Peep Tammistu Haapsalu Wiedemanni Gümn 11m
4 Jürgen Strandberg Tartu Kommertsgümnaasium 12
5 Maarja Nõmmik Vinni-Pajusti Gümnaasium 8
6 Andres Nõmmik Vinni-Pajusti Gümnaasium 9
7 Priit Brikker Tartu Ülikool 2k
8 Merle Mändmets Tartu Ülikool 1k
9 Riina Aas Pärnu Hansagümnaasium 10b
10 Ergo Eesmaa Tamsalu Gümnaasium 10

 

2005

Koht Osaleja Kool Kl/kur
1 Sten Üprus Tartu Kommertsgümnaasium 12a
2 Riina Aas Surju Põhikool 9
3 Lauri Junkin Tartu Kommertsgümnaasium 12a
4 Kadri Lahi Tallinna Nõmme Gümnaasium 8
5 Raigo Aas Pärnu Sütevaka Humanitaarg 10sot
6 Mikk Järv Puhja Gümnaasium 12
7 Allan Allmere Haapsalu Wiedemanni Gümn 12m
8 Erko Leo E. Vilde nim Juuru Gümnaasium 10
9 Tõnis Aljas Haapsalu Wiedemanni Gümn 10m
10 Rain Oidsalu Tabivere Gümnaasium 10

 

2004

    Koht Osaleja Kool       Kl/kur
1 Silver Gemst Haapsalu Wiedemanni Gümn         12m
2 Andrus Viitong Rocca al Mare Kool            11
3 Priit Kallakas Pärnu Ühisgümnaasium          12c
4 Kaur Lumiste Pärnu Ühisgümnaasium          12c
5 Oliver Mölder Haapsalu Wiedemanni Gümn        12m
6 Argo Teder Haapsalu Wiedemanni Gümn        12m
7 Andres Nõmmik Vinni-Pajusti Gümnaasium             8
8 Kalle Nõmme Rocca al Mare Kool            11
9 Mari Sikka Tartu Kommertsgümnaasium         12b
10 Kaido Heero Ilmatsalu Põhikool             9

Meenutused

algus

Vaidlused

NIMEvahetus

Osavõtjate arv

Osavõtumaksud